Боді дитяче

Дитячі боді - одяг, який є в гардеробі кожної маленької дівчинки або хлопчика. Вибір боді для дітей великий: від недорогих повсякденних і дорогих брендових моделей. Давайте розберемося, які критерії вибору та які зручні.
Фасони
Дитячі боді продаються в таких видах: боді-реглан, боді-кофта, боді-гольф, боді-майка, боді-футболка, боді-сукня. Кожен зручний та доречний.
А ось на застібки, якими оснащені боді для дітей, зверніть увагу. Модель може повністю розстібатися або частково. Краще гладкі плоскі кнопки. Одяг до року повинен легко зніматися і бути комфортним: не пережимати, не тиснути декором, не ширяти аплікаціями. Не варто вибирати речі із застібками на спині. Дитина ще багато лежить. Зважайте на ці нюанси при виборі боді для малюків.
Матеріали
Одяг для дітей перших років життя лише з натуральних тканин. Це забезпечує вентильованість, гіпоалергенність, природний теплообмін.
Допускається використання лише сертифікованої фурнітури. Це гарантія відсутності шкідливих домішок. Шкіра немовляти чутлива і потребує підвищеної уваги.
Сезонність
Боді з довгим рукавом купують на будь-який сезон. Тканина виробу впливає на температурний режим:
легені – кулір та ажур;
  • демісезонні – інтерлок;
    утеплені – футер та інтерлок з начосом.
    Влітку популярні боді-майки та боді-футболки.
Купити дитячі боді недорого.
Наш інтернет магазин реалізує боді ТМ Татошка. Це український виробник дитячого одягу. Мами України давно полюбили наш бренд за доступні ціни та якісні матеріали. Моделі перевірені часом, принти та декор оновлюються. Татошка радує тематичними колекціями, наприклад, новорічні боді для малюків.
Купити дитячі боді можна на нашому сайті або на складі.
Від 800 грн доставка замовлень по Україні за наш рахунок.
У період розпродажів придбати боді для малюків можна зі знижками 20-50%. Постійно діють знижки від суми замовлення.